Brutalita české policie na demonstraci proti brutalitě běloruské policie

Kategorie: Kauzy

Abych si otestoval vztah běloruských „demokratů“ k odlišným názorům, vyrazil jsem v sobotu 15.8.2020 na demonstraci s úctyhodných záměrem “vyjádření nesouhlasu s oficiálními výsledky běloruských voleb a s brutalitou běloruské policie potlačující mírné protesty v zemi“. Poněvadž jsem příznivcem Lukašenka, a vím, proč, vzal jsem si na tuto demonstraci pro-Lukašenkovský transparent, „Ať žije Lukašenko“. Nejen, že jsem čelil častým výkřikům Bělorusů okolo, že jsem fašista a provokatér, na což já jsem odpovídal, „ne, já nejsem provokatér, ale jen zastánce jiného politického názoru“, tak potom na Malostranském náměstí jsem byl z ničeho nic záludně napaden zezadu jedním pravděpodobně Bělorusem, jehož snahou bylo mi vyrvat z rukou můj transparent. Do potyčky, která následovala, se vložila razantně policie, kdy onoho útočícího „demokratického“ Běloruse odvedla policie o kus dál a chovala se k němu „v rukavičkách“, jak jsem pozoroval jedním okem, zatímco policista, co „měl v práci mě“, tak mě dotlačil ke zdi a nevím kolik minut mě vraženým loktem do mého krku na místě krční tepny tam držel přitisknutého. Zřejmě má školu z jedné nejmenované země, kde se takto zbavují nepřizpůsobivých jedinců a případně i některých etnik.
K další pozoruhodné události došlo již na konci průvodu, příznačně před Petříčkovým ministerstvem zahraničních věcí na Loretánském náměstí, kdy kolem mě procházely dvě dámy, a jedna říká, „vyfoť ho, zjistíme si ho“. Tak jsem si řekl, no asi jsi pořád ještě hezkéj kluk. Jedna z těch dvou dam se ke mně postavila a druhá nás vyfotila. V pondělí 17.8.2020 jsem nalezl na Facebookové stránce jistého pana Romana Máci, naprosto obrácený popis oné události s mých napadením, kde píše, že já jsem se pokusil narušit průvod, a že jsem pokračoval v doprovodu policie. Ta druhá informace je správná, policie mě doprovázela, protože mě musela chránit před „demokratickými Bělorusy“. Nebudu popisovat zavilé komentáře proti mé osobě pod tímto zmanipulovaným příspěvkem pana Máci, ale byl tam jeden komentář od nějakého Jana Soukeho, který stojí za pozornost. On tam totiž vyzívá, aby „toho zmrd.. někdo „sejmul“.
Poněvadž si obě dámy opravdu dokázaly zjistit moje jméno, a to prosím i s titulem a datem narození, a prezentovaly na této stránce pana Máci dokonce i informaci, že jsem navštívil koncert Alexandrovců, šel jsem případ nahlásit na policii s provokativní žádostí o zajištění mojí ochrany. Jen bych dodal, když mohli dostat ochranu naši tři ricinoví „hrdinové“: Kolář – Hřib – Novotný na základě smyšleného příběhu o ricinové apokalypse, proč ne já, když nade mnou ted´ visí demokratická fatva? Policie mě za dva dny nato informovala, že dotyčného Soukeho zjistila, a že již s ním mluvila. Dnes je příspěvek pana Soukeho na Facebooku pana Máci vymazán a pan Souke bude muset zřejmě zdůvodnit svoje „demokratické“ úmysly ohledně mé osoby na policii osobně. Po pár dnech zmizela i celá Facebooková stránka bloggera Romana Máci a to přesto, že jsme tam měli s jednou z těch dam tak krásné společné foto.
Po zásahu “demokratické” Hamáčkovi policie mi zůstala na krku asi deseticentimetrová sytě modrá podlitina. S touto rozsáhlou podlitinou jsem šel učinit zápis o zásahu „demokratické“ policie na demonstraci proti brutalitě běloruské policie na naši policii. Možná, že to někomu přijde standardní, ale mě to přece jen překvapilo, že nejdříve jsem s transparentem ve prospěch Lukašenka napaden jedním běloruským „demokratem“ a návazně na to i jednou demokratickou zasahující osobou v uniformě. A to musím zopakovat, že jsem ten konflikt já nezpůsobil a ani jsem se nijak necukal během necvičených chvatů onoho policisty, který pacifikoval někoho, kdo se nebránil. No zkrátka, policie měřila opět dvojím metrem, útočníkovi domluvila a mě málem udusila.
At´ si z tohoto incidentu udělá čtenář závěr sám. Jen bych dodal, že příliš mnoho demokratů pohromadě může být taktéž kontraproduktivní.
A ještě pár slov k organizátorovi oné demokratické demonstrace. No zkuste si tipnout, kdo to mohl být? Ano, byli to zastupitelé z Kolářova Městského úřadu na Praze 6 sdružených do Pirátské strany. Samozřejmě, demokratická to strana každým coulem. Já ty dva organizační Piráty přece znal z hlasování na zastupitelstvu Prahy 6, kde tito zvedli svůj hlas za odstranění sochy Koněva. Tam jsem prosím byl u Koněva dne 16.12.2019 také napaden, a to dvěma českými „demokraty“. Právě nedávno jsem dostal rozhodnutí z přestupkové komise z Městského úřadu na Praze 6. Světe div se, za útočníka jsem v tomto rozhodnutí komise byl označen já. Caramba. To víte, zřejmě ideologická komise na Praze 6 zasáhla, aby ta nepříjemná pravda, že na Praze 6 útočí na účastníky vzpomínkové akce za Koněva, nevyšla na povrch, a tak se zkrátka příběh přepsal tak, aby to bylo ideologicky v lajně s politikou zastupitelů na Praze 6.
Abych se nemusel spoléhat na ochranu policie, když nade mnou ted´ visí ta demokratická fatva, tak jsem odtransportoval sám sebe a na své vlastní náklady na skryté místo, abych nečerpal zbůhdarma peníze z občanových daní, abych jako by těm obojím demokratům sešel z očí. Možná ale byla chyba na mé straně, kdybych policii do záznamu ohlásil, že ten útočník měl podivně rozšířené zornice, zajisté to důsledek požití určité dávky ricinového oleje, tak už bych také žil jako v bavlnce v policejní ochraně. Snad už by se naše policie mohla dovtípit, kde asi ten útočník mohl tento ricinový olej nafasovat.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV