Doplněk k článku “Quo vadis, Hamáčkova policie”

Kategorie: Kauzy

Rád bych doplnil k nedávnému publikovanému článku „Quo Vadis, Hamáčkova policie“ otištěnému na těchto stránkách několik čerstvých informací.
Pro krátkou rekapitulaci uvedu, že jsem se zúčastnil dne 15.8.2020 demonstrace tzv. „běloruské demokratické oposice“ organizované Piráty z Prahy 6, kde jsem byl fyzicky napaden nejdříve jedním Bělorusem a poté okamžitě českým policistou. Podal jsem v této souvislosti dvě trestní oznámení (na toho Běloruse a dále pak i na onoho člověka z facebooku, který návazně na moji publikovanou fotku se jménem na facebooku vyzýval k mému sejmutí – „ať někdo sejme toho zmrd…“, a k tomu jsem podal jednu stížnost na policisty, co na mě zaútočil na této demonstraci.
Budu se věnovat právě tomuto třetím případu – útoku policisty na mě, kde je nejmarkantněji vidět, jak dnes pracuje česká policie a česká justice.
Poněvadž jsem začal nabývat dojmu, poté, co jsem sepsal svoji stížnost na postup policie na jedné policejní strážnici, že by mohla policie nějakým způsobem zmanipulovat vyšetřování tohoto případu, a tak jsem ještě podal trestní oznámení na obvodní státní zastupitelství na tento zásah policie vůči mě v naději, že tito andělé práva pohlídají policii, aby na mě policie neudělala nějaké to „šméčko“. A abych dodal vážnosti svému trestnímu podání, tak jsem přidal i k popisu události, že bych si od policie představoval omluvu a k tomu nějakou tu jednorázovou finanční kompenzaci za ohrožení života tím, že mě dotyčný škrtil rukama.
Poté, co jsem dostal 25.9.2020 vyrozumění od policie – od odboru vnitřní kontroly, že 4 minutový záznam kamery právě z toho momentu, kdy mě napadl ten Bělorus a poté ten policista, že zkrátka není. Podle jejich sdělení na záznamu předtím jsem, a na záznamu potom také jsem, ale záznam s mým napadením zkrátka není. Čekal jsem dále, co na to řekne dozorující státní zástupce. Snad by si ten mohl v tomto dopisu od policie všimnout, že asi není normální, když se ztratí 4 minutový záznam z policejní kamery, zejménakdyž je to ten klíčový důkaz pro mé tvrzení, a to dokonce pro má dvě napadení. Nebudu napínat, státní zástupce si nevšiml, a nebo správněji, nevšimla si, ona to byla dáma, a závěr byl ten, že policie už to vyšetřování vlastně ukončila a já jsem prý proti závěrům policie nic nenamítnul a nic jsem dále nedoložil atd., takže, hotovo, šmitec a lampárna.
To musím dodat, že jsem na ten policejní závěr namítnul, že s ním nesouhlasím, a v odmítacím dopise jsem toho zasahujícího policisty nařknul z politických motivů, které ho vedly k útoku vůči mně. On si totiž ten Bělorus byl na mě několikrát stěžovat během průvodu právě tomu policistovi, co mě pak napadl, chodil za ním a loudil po něm, aby proti mně zasáhl, na vojně se tomu říkalo „bonzování“. On ten Bělorus toho policisty proti mně zkrátka popudil a ten využil mé napadení Bělorusem a udeřil poté na mě také.
Ano, dal jsem této kauze politický podtext, on už si asi policista říkal, proč má pořád poslouchat ty stížnosti od toho Bělorusa na mě, tak že mi zkrátka trošku přiškrtí kyslík a přiškrtil. Jenže měl smůlu, poté, jak mě škrtil, tak mi na krku zůstal po jeho zásahu 10 cm modrák a to byl důkaz, že mě škrtil.
Napsal jsem tedy odmítnutí na obě tyto organizace, to je na policisty i na státní zastupitelství, aby věděli, že jsem to ještě nevzdal a oni tam mohli zpytovat svědomí, že přece právo a pořádek není jen taková žvýkačka, kterou si natáhnu zrovna tak, jak se mi to hodí. A mám navíc v plánu napsat Hamačkovi, aby se zamysleli, kde soudruzi z ASPENu udělali chybu, že tu jeden ovčan neočekávaně vybočil ze stáda.
Pro dokreslení situace jen taková klip z té taškařice, ke které se tam na této demonstraci Bělorusů pod vedením Pirátů na Klementýnu dne 15.8.2020 schylovalo. Vzpomínám si, jak mi tam každý z těch Bělorusů ukazoval v mobilu stejnou fotografii někoho v nemocnici s takovou modrou nohou na nemocniční posteli, a všichni v tom mobilu měli tu stejnou fotografii. Tak mě napadlo, kdybychom my zde měli před 31 lety už mobily, tak jsme měli v nich všichni zase toho mrtvého studenta Šmída. Nelze než konstatovat, že už to dnes přece jen ta propaganda má jednodušeji, jedno foto do všech mobilů a je vymalováno.
Takže momentálně čekám, jak se policie a státní zastupitelství popasuje s mými odmítnutími jejich vyjádření a pak vykročíme do druhého kola. Zatím je stav 0 : 2 v můj neprospěch.
Rád bych vysvětlil, pokud někdo namítne, proč chodím ostouzet na cizí demonstrace, odpovím, chodím, protože protistrana chodí provokovat na ty naše akce. Kdo je ta protistrana? To jsou provokatéři z Peczynského party s napojením na US Embassy v Praze, a že si na naše akce nechodí jen tak zamávat americkýma vlajkami, tak to ted´ doložím.
Dne 16.12.2020 jsem se zúčastnil vzpomínkové akce u sochy Koněva, kdy se této akce účastnila i neteř od Koněva. Na tuto naši akci se k soše Koněva dostavila i proamerická Peczynského parta, a protože tam byla ruská televize, a k tomu i minimálně dvě české televize, tak bylo asi potřeba vyvolat nějaký ten skandál, a já jsem ještě netušil, že se stanu nechtěným aktérem této televizní show. Našli se dvě prodejné děv… z této Peczynského party, které byly ochotny mě napadnout, a když k tomu napadení došlo, televizní kamery šustily, až se z nich kouřilo. Jak jsem se poté dozvěděl, že prošlo toto show i nějakým tím televizním vysíláním, nevím, jestli to bylo na Primě a nebo na ČT, já už jsem si ČT nepustil asi 8 let. Šlo tedy o docela jasně vyprovokovanou akci na zakázku někoho (že by ricinového impresária O. Koláře z Prahy 6, který potom měl i nějaký ten stupidní komentář k tomuto uměle vyvolanému incidentu u Koněva?). A nebo to byla jen iniciativa od té Peczynského party? Já jsem potom policii napsal, jestli chcete vědět, kdo chodí cákat barvou na Koněva, tak zmáčkněte ty dva, co mě napadli. Samozřejmě, že to neudělali.
Zde je ještě záznam, který stále visí na YOUTUBE. Bohužel ten záznam je až z poloviny té naší potyčky, tam už není vidět, kdo ji začal.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/konev-socha-dcera-rusky-velvyslanec-zmejevskij-mistopredseda-kscm-simunek.A191216_121705_domaci_remy
Ale proč to povídám. Podal jsem na tento provokativní útok dvou Peczynského boys trestní oznámení na policii na Prahu 6 a policie z Prahy 6 předala tento případ na Městský úřad Praha 6 a přestupkovou komisi, tak to už jsem začal tušit, jaký díl spravedlnosti mohu očekávat z Městského úřadu z Prahy 6. A nespletl jsem se. Když jsem dostal písemné rozhodnutí z přestupkové komise z Prahy 6, tak formulace v dopise zcela jasně napovídaly, že jsem vlastně útočníkem byl já. Asi tak něco, jako když se podíváte na ten záznam na YOUTUBE, tam to také vypadá, jako že já jsem zaútočil proti dvěma osobám a chtěl jsem je tou vlajkou bít a bít po hlavě.
Ti dva útočníci, když byli zřejmě vyzváni policii, a nebo Městským úřadem na Praze 6, to nevím, aby podali vysvětlení k tomuto incidentu, tak měli tu aroganci v sobě, že označili mě jako útočníka (odhaduji, že museli být buď z Prahy 6 a nebo z Řeporyjí). Po mě nikdy nikdo žádné další informace nechtěl, mě nikdo nezavolal, mě se nikdo nic neptal. Přičemž nedaleko od tohoto incidentu stála policie a mimoto minimálně městská policie má na tomto místě kamery. K tomuto přesvědčení mě vede zkušenost, že jsem byl jednou svědkem toho, když ricinový impresário Kolář dal sochu Koněva pod plachtu, a k plachtě přišel člověk, který vyšplhal na lešení a tu plachtu odřezal. Odhaduji, že tak snad do 7 minut přijela městská policie, a to prosím s houkačkou, a za dalších 5 minut na to státní policie (pomáhat a chránit). To dokládá, jak silně byla hlídána Kolářova plachta kamerami, ale toho, kdo chodil stříkat barvu na Koněvovu sochu, tak toho kupodivu nikdo nikdy nezjistil. To byla ale šaškárna na Praze 6, platí tu, jaký pán, takový krám.
Po obdržení té formulace z MÚ Prahy 6 jsem se zeptal dopisem na policii na Praze 6, jaké to podklady vlastně předali na Prahu 6, když jsem v jejich rozhodnutí identifikován jak útočník. A napsal jsem i na přestupkovou komisi na Praze 6, aby to rozhodnutí přeformulovali, že s ním takto nesouhlasím, zatím žádná odpověď ani od jednoho, ani od druhého. Ve prospěch přestupkáře z Prahy 6, který je pod tímto rozhodnutím přestupkové komise podepsán, musím říci, že jsem od tohoto mého napadení nakonec vyšel bez trestu, uf, to jsem si oddechl.
Ted´ je můj případ s napadením od Běloruse také v řízení určité přestupkové komise, ale tentokrát na Praze 1, ale já samozřejmě tuším, co od nich mohu očekávat, stačí se jen podívat, jaká koalice tam vládne, a máte výsledek přestupkového řízení jasný. Už je to dva a půl měsíce od doby, kdy jsem podal trestí oznámení na policii a stále žádné vyjádření. On to podle mého byl stejně nějaký student, který zkrátka odjel a bylo to. Dali mu na to dva měsíce, aby v pokoji odjel. Já jsem nahlásil i určitou škodu na mém majetku, on mi totiž zničil transparent.
Najde se tu někde nějaký čestný člověk, at´ už na policii, a nebo na městském úřadě a nebo na justici, od kterého když dostanu jednou nějaké závěry, tak budu moci říci, ano, pod ně bych se také se ctí podepsal? Snažím se nastavit zrcadlo tomu, aby lidé pochopili, jak se naše společnost westernizuje, už nikde žádná spravedlnost, žádná čest, žádné svědomí, alespoň ne zde v Praze. Mám pocit, jako by tu stále ležel ten Havlův stín.
Těm holkám a klukům z Běloruska vzkazuji, že pokud oni třeba dostali nakládačku v Minsku od policie, tak je může těšit, jaký kolem toho nadělala západní média cirkus a sankce a kdoví co. Ta moje napadení v Praze se škrcením dopadlo, jak výše uvedeno. Ještě sice není dobojováno, ale pokud vy na jedné straně jednáte čestně a ta druhá strana nedodržuje žádná gentlemanská pravidla, tak zkrátka nemáte šanci. To je ta naše westernizace s nasunováním západních hodnot. K neutěšenému stavu české policie a justice dodám ještě třetí pilíř našeho trestněprávního systému, a to jsou ty přestupkové komise při městských úřadech, kde to asi funguje o nic lépe. Odvolat se sice můžu, ale k Pirátu Hřibovi, tak to by byla výhra.
Popíši tu brzy moje martýrium, které zažívám kolem mých trestních oznámení na podezření z korupce na projektu Adularya, tam jsou ty skandální závěry od policie a justice ještě daleko skandálnější s dopadem 12 miliard korun do našich kapes. Tento případ jsem tu dříve také popsal a také ho doplním.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV