doplněk

Kategorie: Kauzy

Komu:
,
Kopie:
podání
https://www.seznamzpravy.cz/….cz

,,Pořád jaksi lidem věřím a mám lidi rád.
Věřím, že když se člověk chová slušně, takže se budou slušně chovat lidé k němu.”

Aha!
Proto se komunistická prokurátorka JUDr. Jiřina Vítovcová z StZ Klatovy nechala zabarikádovat a zamřížovat za státní peníze ve svém zaměstnání (mříže mezi soudem a StBZ)? Proto domažlický soudce Švígler dne 12.3.2019 uvedl před soudem, že si nechal za státní peníze zabezpečit svůj rodinný dům v Domažlicích nedaleko soudu, a choval se ZCELA neslušně vůči soudu i ,,obžalovanému” = důkaz audio)

Ministr strach nemá, a říká: Věřím, že když se člověk chová slušně, takže se budou slušně chovat lidé k němu.
…. Chovala a chová se komunistická prokurátorka JUDr. Vítovcová, a soudce JUDr. Švígler, čestně a spravedlivě vůči Jiřímu Šimkovi a jeho rodině? Ne! Nikdy! Chovají se čestně a spravedlivě vůči jiným občanům ČR? ASI NE. Proto se za státní peníze nechávají zabarikovávat a hlídat justiční stráží?

Pokud chtějí ochranu za státní peníze, domnívám se, že by pro ně mohlo být ideální /a mnohem výhodnější pro národní rozpočet/, umístění těchto dvou do 4-leté vazby (zvlášť závažné zločiny) v Plzni na Borech, pak na doživotí. Makali by v třísměnném provozu v rámci věznice, a byli by před svými predátory, jak nás, obyčejné lidi, nazývají, zcela chráněni, no není-liž pravda? Byli by za stále za mřížemi, za které se schovávají i dnes, a nemuseli by mít strach z toho, že jim někdo něco udělá, nemuseli by trpět paranoyou, jak Švígler tvrdil dne 12.3.2019 před soudem ČR v Klatovech v pozici ,,poškozeného” svědka, mno není-liž pravda? Měli by ,,ochranu Ústavních činitelů” jak Švígler požadoval a Jiřina kolegyálně nechala – proti mně- vykonat a dokonat! Pojdme jim splnit jejich přání, pojďmě je vsunout do vazby ještě před Vánoci!

BYL BY TO DÁREK VŠEM OBČANŮM ČR, KTERÉ TITO 2 ,,totaliťáci” V MINULOSTI DODNES BRUTÁLNĚ POŠKODILI.

,,Chce se mi zvracet! …. Zase se mi chce zvracet! Pán veľkomožný, pán minister, Her…. som z toho voĺaký zmeťený!”

Kdo to nepochopil, podá asi na mne další trestní oznámení za pomluvu a křivé obvinění, jako v minulosti státní nadutec JUDr. Jan Švígler, soudce ČR v Domažlicích a nově nadutec s mocí JUDr. Jiřina Vítovcová, která mne nechala kvůli Švíglerovi nezákonně vazebně stíhat a nyní usiluje svým trestním oznámením o moji definitivní fyzickou likvidaci, a tím i fyzickou likvidaci naší celé rodiny.

S přátelským pozdravem
Jiří Šimka

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV