KDO TO JSOU “ZAMĚSTNANCI OBČANŮ”: POLITICI, STÁTNÍ ÚŘEDNÍCI, JUSTICE….

  • PROČ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ NEKONÁ
  • JAKÉ ŠKODY JEŠTĚ ZPŮOSBÍ STÁT SVÝM OBČANŮM A FIRMÁM
  • OBČANÉ A FIRMY POŠKOZENÉ STÁTEM CHTĚJÍ ODŠKODNĚ 

Dlouhodobě se společnosti předkládá, že nám vládnou elity. Dlouhodobě se zapomíná veřejně sdělovat, že politici v exekutivních funkcích, zákonodárci, státní úředníci, justice, velká a rozbujelá státní správa – ti všichni jsou ve službách státu, ti všichni jsou naší zaměstnanci, zaměstnanci občanů, placeni z našich daní.

Veřejný zájem je, aby tito naši „zaměstnanci“ pracovali v souladu s Ústavou, zákony a v zájmu svých občanů a celé společnosti. Že se tak mnohdy neděje, potvrzují rostoucí škody, které stát na svých občanech, živnostnících, firmách páchá a s tím související rostoucí výše odškodnění pro tyto poškozené. Ale i v oblasti odškodnění se stát chová nezúčastněně, nezodpovědně a zdlouhavě. Touto „nečinností“ škody jen navyšuje a dopad ponechává opět na bedrech svých „zaměstnavatelů“, to je občanů, daňových poplatníků.

Abychom se v tom lépe vyznali, bude Manifest IAV – Občanů poškozených státem v seriálu na dokumentech dokládat, jak se v posledním období jednotliví politici, státní úředníci, justice, veřejná správa atd. chovali a jaké další škody na daňové poplatníky – občany opětovně dopadnou.

V první části tohoto „seriálu“ vás budeme informovat o dalších dopadech a škodách, které zavinil stát v oblasti solárního zločinu.

PROČ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ NEKONÁ

Institut Aleny Vitáskové a Manifest IAV – Občanů poškozených státem (občanská veřejnost) upozornili:

  • premiéra Andreje Babiše dopisem ze dne 17. 2. 2019 o hrozících dalších dopadech v miliardách korun, pokud se nezahájí skutečná „náprava solárního zločinu“
  • k dopisu byla připojena podrobná analýza pana Bořka Riesse „Šikana a diskriminace občana energeticko-justiční mafií s krytím státních institucí on – line“
  • za více než rok premiér ani jeho vláda k nápravě neprovedli nic, jen se situace prohlubuje a škody narůstají viz náš dopis na premiéra Andreje Babiše ze dne 22. 2. 2020 č.j. 10/2020/2
  • o situaci jsme informovali prezidenta republiky Miloše Zemana viz náš dopis ze dne 22. 2. 2020 č.j. 11/2020/2 + přílohy

Proč v tak závažné věci, jako je dopad na daňové poplatníky v řádech miliard korun, premiér a jeho vláda nekoná? Tak to se možná budou ptát někteří poslanci parlamentu, kterým jsme kompletní informaci zaslali.

Na vás občanech záleží, zda se budete svých „zaměstnanců“ také ptát, proč jsou v dané věci nečinní, či zda budete opět tiše platit za jejich šlendrián a nečinnost miliardy korun.

Kontakt na poslance, kterým byl dopis zaslán, naleznete ve zveřejněném dopise. Všechny dopisy (na premiéra Andreje Babiše, prezidenta Miloše Zemana a přílohu „Šikana a diskriminace občana energeticko-justiční mafií s krytím státních institucí on line“) naleznete na www.institut-av.eu (aktuality) pod názvem článku: Kdo to jsou „zaměstnanci občanů“ – Politici v exekutivě, státní úředníci, justice….

 

 

 

 

 

 

 

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV