MEMENTO PŘED VOLBAMI – KOMUNISTÉ OPĚT SELHALI – stávají se nevolitelnými

Slýchávám z mnoha stran, KOMUNISTÉ jsou již jediní, kdo chápou potřeby obyčejných lidí. O to více mě fascinovalo to, co se odehrálo v Poslanecké sněmovně při hlasování o důvěře vládě Andreje Babiše, dne 3. 6. 2021. Komunisté ze sálu odešli, aby umožnili vládnout této vládě i nadále s důvěrou.

Ponechali důvěru vládě, kterou vede oligarcha a politik s přezdívkou „červený svetr“, který ohrožuje naše zpravodajské služby, a tudíž naši bezpečnost a svrchovanost. Tato vláda zavedla naši zemi na pokraj propasti a nepřátelství s jinými národy, s velmocí jako je Rusko. A nakonec vládne s důvěrou o kterou se postarali komunisté.

Komunisté opět selhali

  • Ani ryba, ani rak – komunisté jsou prostě tak
  • Hlasování o důvěře vládě
  • Závažná pochybení vlády
  • Covid, Vrbětice, dotace

Jakou barvu mají komunisté? Rudou, modrou, oranžovou, nebo jen ANO, bude líp. Jejich přeměny, za které by se nemusel stydět ani chameleon, nejsou bravurní, ale na některé „barvoslepé“ voliče asi ještě stále platí. Stačí si jen připomenout, co se odehrávalo v posledním období. Není třeba vynechávat SE v nadpise, abychom mohli přemýšlet nad tím, zda pouze LHALI.

Po volbách v roce 2017 překvapí občanskou veřejnost, když se dají do holportu a podpoří menšinovou vládu v jejíž čele stojí oligarcha. Do vládních křesel sice neusednou, ale vládnutí menšinové vlády umožní.

Blíží se volby 2021, tak velkopansky za humbuku v médiích přestanou údajně vládě oligarchy důvěřovat a přestanou ji podporovat. Což v dané situaci je pouze nějaký předvolební, dá si říci ubohý pokus sdělit svým voličům, že přechází opět do své rudé barvy.

Vláda hromadí jedno závažné pochybení za druhým, soudný občan se za svoji vládu musí stydět, na frak dostáváme i v zahraničí.

  • Restriktivní opatření vyhlašována vládou, nebo jejími ministry v „kauze covid“ jsou opakovaně soudy hodnocena jako nezákonná, v rozporu se zákony, v rozporu s Ústavou

Za nezákonná jednání, a to dokonce opakována, by každý druhý obyčejný občan byl trestně stíhán. Vláda si to může dovolit, mají toleranci politiků, státních zástupců. Komunisté ji drží i nadále u moci. Veřejné mínění málokoho zajímá.

  • Bezprecedentní, až hysterické vystoupení premiéra Babiše a ministra vnitra Hamáčka v „kauze Vrbětice“, kterým v sobotu večer vystrašili značnou část obyvatelstva přímo u televizních obrazovek.

Výsledek jejich hysterie je následující: naší spojenci z EU od nás dali ruce pryč. Stali jsme se nepřátelé velmoci (jako jediní z EU, jako jeden ze dvou na světě). V Rusku hbitě navazují obchodní vztahy ostatní státy, a to v prostoru, který vyklízíme za účasti naší kreativní diplomacie odpovídající odborné úrovni „učňů z hudební školy“.

Ministr vnitra Hamáček svým konáním a výroky ohrozil zpravodajské služby, bezpečnost naší země a dlouhodobě nás mezinárodně poškodil. Místo kohézní vazby je nadále ministrem, aby se jeho skutky asi lépe vyšetřovaly pod jeho vedením. Komunisté opět mlčí, přestože jsou to oni, kteří umožnili této podivné vládě vládnout.

Nikoliv jako „myš, která řvala“, ale jako „utopený potkan“ se vrháme do boje s velmocí, na kterou nemáme a nikdy mít nebudeme. Jsou Češi vůbec způsobilí si vládnout sami? Je otázka, která rezonuje ve veřejném prostoru. Nakonec i nyní nám vládne Slovák! Asi se Československo nemělo nikdy rozdělit.

  • Podivné dotace a jejich užití, to komunisty netrápí, vždyť jdou z kapes daňových poplatníků, kterým oni pouze slibují, jak jsou na straně obyčejných lidí. Čapí hnízdo je jen špičkou ledovce v těchto podivných transakcích,podivném pět let trvajícím vyšetřování. Ani tato podivná vymahatelnost práva a spravedlnosti nikoho netrápí, předseda Senátu pan Vystrčil (údajná pojistka demokracie) se nad délkou šetření jen pozastavuje.

Výčet pochybení této vlády – jako například pátý ministr zdravotnictví v období pandemie a další úlety vyústily v hrdinský čin poslanců „hlasování o nedůvěře vládě“. Zbabělci odešli ze sálu, aby nemuseli před občany jasně sdělit svůj názor na tuto vládu. Tak jednoduše zní odpověď: Důvěřuji, nedůvěřuji, nevím.

Soudnému člověku bylo jasné, že komunisté opět selžou. Vládu podrží, protože údajně by prezident Zeman stejně nechal vládnout Babiše i bez důvěry. To je pro komunisty údajně důvod, aby opustili sál a nehlasovali. Proč jim vadilo, že vláda bude vládnout bez důvěry?

Ponechali důvěru vládě, kterou vede oligarcha a politik s přezdívkou „červený svetr“, který ohrožuje naše zpravodajské služby, a tudíž naši bezpečnost a svrchovanost.

Ani ryba, ani rak – komunisté jsou prostě tak. V barvě chameleona budou usilovat o hlas svých voličů? Ale kterých? Kdo uvěří těm, kteří tolikrát se-lhali.

 

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV

Praha 6. 6. 2021

 

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV