Nelegální trestné řízení, nelegální vrácení důkazů

Kategorie: Kauzy

V srpnu 2012 mé rodině a mé firmě byla udělána domovní prohlídka. Odejmuli jak osobní věci, tak firemní, ale špatně zapsali do protokolu (zápis typu papíry A4 na polici, šanon s názvem…, ale nic konkrétního, navíc bez udání, komu odehmuli. Následně po 5 letém trestném řízení sprostění obvinění. Problém je ten, že od 8/2012, kdy ÚOOZ “ukradli” dokumenty, 5x PC atd je neumí legálně vrátit, což potvrdilo i Ministerstvo spravedlnosti. Na základě odejmutí účetnictví moje firma nemohla podávat DPPO, kdy ručíte originálním účetnictví, takže neustále výzvy na dodanění na pomůcky. Pro banku jsme byli nevěrohodná firma, takže jsme nedostali ani úvěr my, ale ani zbytek našich zaměstnanců. Navíc nešlo se bránit již v probíhající daňové kontrole.
Nyní uplatňujeme již opět žalobu na odškodnění u obvodního soudu P2, kdy poprvé soud žalobu shodil s tím, že firma nebyla obžalovaná, což Městský soud v Praze zrušil.
Můj pocit z toho všeho je, že stát skrze ministerstva i soudy odmítá uhradit následky svého pochybení, je to tak příšerné, co všechno ještě musíme si vyslechnout, ačkoliv pochybil stát a ne my.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV