Obecně i konkrétně.

Kategorie: Kauzy

Omlouvám se za podivný způsob přihlášení, po těžší mrtvici+ to palcem levé ruky tak dobře nejde.
Veřejnost a odborná neveřejnost si ani nepovšimla jak se nám změnil výklad zákonů, Ústavy nástupem exekutorů. Uběhlo 20 let kdy jsou ve zdařilém podnikatelsky zištném soukromém provozu za pomoci ,,právního státu,, a služby médií. Já, soudem opatrovník ZTPP zcela nesvéprávné mnou nalezené oběti závažné tr. činnosti, vždy oznámené, nikdy neřešené, ona a moje máma dnes 98 let jsme zaplatili a platím dál za 20 let k půl milionu Kč a státu do jeho rozpočtu přes 100 000 Kč. To má od nás tu přidanou hodnotu, víte? Eva před 10 lety v exekutoru zemřela a mě po té ranila mrtvice, jsem ZTP já. To je také ta přidaná hodnota? Péčí o ní 15 let jsem ušetřil státu snad miliony oproti jejímu umístění v ústavu kde měla dle ,,sodně znaleckého posudku,, být jako nemocná státu. Není problém pro zaměstnance ,,soudně exekutorského průmyslu,,, mafii srozuminelně udělat ze mě dlužníka 1., z Evy dlužníka 2. Za dluhy státu, který neplatil a nejednal jak měl. To byl již ten velmi volný výklad zákona. Nikdy jsme nemohli být u exekučního soudu v celodenní péči o ZTPP nesvéprávnou – nezpůsobilou dodnes. A bez vyžádaného právního zastoupení. Seznámený opatrovnický soud, sociálky, policie a běžné soudy nedělali nic ani když jsem jim opakovaně předložil tr. oznámení řeknu za 300 let vězení se svědectvím. To pachatelům a sobě zřejmě promlčeli a k vůli všemu nyní se mnou nemluví ani na DS kterou nezvládám. Jinou možnost – zdraví – nemám. Pro teď tuto problematiku ukončím, něco jsem o ní již zde psal
– V nedostatku, bídě a šikaně, ve vydírání což tyto exekuce jsou chápeme život okolo nás citlivě.

Diktát mění svět. Co jiného? Jsme z Evropy, jak rád hrdě a bojovně hlásá senát svým předsedou. Ale hleďme, v Německu si mohou brát dospělí děti, je tam mnohoženství. Rodina je opravdu základ státu. Opravdu v Evropě startuje Islám?
A zamyslel se někdo jak je je s tou ekonomikou? Možná Babiš se trochu vyzná. Kde některé státy (Německo) mají přívaly peněz pro nepracující migranty? Ze svojí práce? Jakého typu?
Takže na budoucnost jsem zvědav.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV