opatrovnický boj

Kategorie: Kauzy

Naštěstí je již vše ukončeno, za 6 let proběhly 4 řízení, vše skončilo odvolacím soudem. Exka se rozhodla, že mne vystrnadí z péče o syna (rozešli jsme se, když mu bylo 1,5 roku).
První řízení bylo o péči. Já chtěl střídavku, matka svou výlučku. Skončilo to dohodou, i přesto, že hloupá soudkyně Sedláková z OS Praha 1 nařídila znalecký posudek, který věc protáhl o 9 měsíců, rodiče stál 40 tisíc a nic zásadního vůbec nepřinesl – odpověď znalců na otácky soudkyně “jakou péči a proč” zněla “nevíme”
Druhé řízení bylo o přijetí na základní školu. Původní návrh matky, aby syn šel do ZŠ se spolužáky z MŠ už po letehc už neplatil, jenže syn to chtěl, je to logické a přirozené. Opět jsem musel soudní cesotu bránit jeho právo na “osobní” život proti jeho matce. Toto jsme tkay vyhráli, sice až na odvolacím soudě, protože soudkyně Schütznerová (ministr Pospíšil na ní podal kárnou žalobu) z OS Praha 4 chtěla věc jednoduše nechat matce.
3 a 4 řízení rovněž řešila Schützzerka a rovněž skončilo na MS Praha. Návrhj na změnu trvalého bydliště syna ke mně, kdy matka celou dobu jednala proti jeho vůli byl nasnadě. Druhá věc byla změna poměru střídavky, aby to bylo 50:50.

Byl bych rád, kdyby kontorlní odbor Ministerstva spravedlnosti někdy konečně začal fungovat a tyto diletantské soudkyně trestal, když vědomě likvidují malé dítě, rodinné vztahy, dávají rodičům platit výpalne za bezcenné znalecké posudky. Přístup obou soudkyň byl velmi neprofesionální, v protokolech se objevilo dost nepřesností. Pokud jsme na to upozornily, ukázaly svou arogantní stránku, Hnus.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV