Otevřený dopis na Bezpečnostní výbor českého parlamentu

Kategorie: Kauzy

Vážení členové výboru pro bezpečnost,

Vy, kteří jste obdaření tou nadpřirozenou, přímo božskou schopností nalezení pravdy aniž potřebujete jakékoliv důkazy a jakékoliv svědky a stačí vám jen ta vaše obdařenost přijímat božská vnuknutí, tak na vás se obracím s prosbou o dání rozřešení i na můj případ, kde taktéž nejsou ani důkazy a ani svědkové. Tedy, abych byl úplně přesný, důkazy by byly, kdyby je policisté nezničili, a ohledně svědků, ti také ne, že by vůbec nebyli, jsou, ale takoví podivní, 7 policajtů co lže, jako když Kroupa s tou redaktorkou Kundrou píší.
No a v takovéto nelehké situaci se mohu spoléhat jen na vaše nadpřirozené schopnosti nalézt pravdu s pomocí nadpřirozených sil, a možná i nějakých těch čárů, já do té vaší parlamentní kuchyně nevidím, co a jak se tam vaří.
Já vám popíši ten můj případ brutálního napadení českou policií.
Piráti z Prahy 6 zorganizovali dne 15.8.2020 demonstraci proti tzv. “brutalitě běloruské policie“ a já se této demonstrace zúčastnil s transparentem brutálního znění „At´ žije Lukašenko“. Cca v polovině demonstrace na Malostranském náměstí jsem byl znenadání záludně napaden nějakým Bělorusem zezadu, a ten mi vytrhl transparent a praštil s ním velmi nešetrně o zem. Mezitím se jeden český policista přikradl potichu za má záda, a když ten Bělorus odstoupil ode mne, tak záludně vyrazila a chytil mě loktem zezadu pod krk, dovlekl mě ke sloupu podloubí a vrazil mi ten jeho sakra špičatý loket do mé pokojně tepající krční tepny a tlačil a tlačil, až málem …. Asi tak metr od nás seděli hosté pod podloubím v restauraci a asi čekali každým momentem, kdy jim spadne mrtvý chlap do piva. Ten policista si na mě asi chtěl vyzkoušet chvat ala Floyd, nakonec jsem přežil a asi bych s tím ani nic nedělal, ale po pár dnech mě příbuzná upozornila, že mám na krku cca 10 cm hematom, a tak jsem s tím něco dělat začal a stěžoval jsem si na onoho policistu – škrtiče. Ještěže tam na tu demonstraci nevyslala policie specialistu – rozparovače, pochybuji, že tam někdo z demonstrujících měl u sebe jehlu a nit.
Já jsem se spoléhal, že tam bude vše monitorováno kamerami a také jsem požádal policii, aby ty záznamy z kamer vzala a potvrdilo se, co tvrdím já. A jak můžete vidět v přiloženém dopise, tak ta policie z Malé Strany přišla s Velkou Lží, že 4 minuty záznamu, a to zrovna když mě napadl ten Bělorus, tak že nejsou. Tak to jsem měl zrovna takovou smůlu, jako když toho Švejka vzalo to revma zrovna, když vypukla světová válka. Ještě bych pochopit, že policie vymazala ten záznam, kdy ten policajt – škrtič mě škrtil, proč ale vymazali i to mé napadení od toho Běloruse, to mi není jasné. Ten Bělorus se mezitím přiznal k tomu mému napadení a už dokonce proběhla i trestní komise na MÚ na Praze 1. Tam se teprve ten smolař ode mne dozvěděl, že policie vymazala záznam i s tím jeho napadením, takže kdyby to býval věděl dříve, tak mohl klidně tvrdit, že na té demonstraci vůbec nabyl, aby tak nějak zapadl do té atmosféry v této kauza „on po mě pravdou a já po něm kamenem“.
A ještě mi policie napsala, že jsem si toho modráka na krku vymodeloval já sám. Kdyby to bylo menší, tak by se to možná dalo svést na nějaký ten cucflek od nějaké té dámy, ale taková ústa snad nemá ani Lucie Bílá. Možná, že mám omezenou představivost, ale mě jediné, co napadlo, byl ten čvachtavý zvon na čistění zanesených odpadů, s tím by možná šlo takovouto modeláž provést.
Tak jsem si stěžoval proti závěru policie na Praze 1 – Malá Strana k nim samým a ti ten případ postoupili na krajské oddělení policie a ti chudáci tam v těch přemazaných záznamech z kamer hledali a hledali a žádné napadení tam nenašli, a tak jsem si stěžoval až na GIBS a ti také jsou z tohoto případu bezradní, co s tím. Takže případ se asi nepohne, dokud vy nezmobilizujete ty své božské schopnosti a nevyjde kouř z vašich parlamentních místností na znak toho, že jste se již dohodli.
Možná, že by tomu božímu vnuknutí u vás mohla napomoci i logika věci. Moje stížnost na škrcení policistou předcházela před tím, než se sejmuly ty záznamy z kamer. Kdybych si to přece vymyslel, tak bych musel počítat, že záznamy z kamer mě snadno odhalí, já přece nemohl vědět, že záznamy z kamer nebudou. Popravě řečeno, kdyby ty záznamy z kamer říkaly to, co říká těch 7 podivných policistů, tak by samozřejmě záznamy existovaly, na tom bychom se asi mohli shodnout.
Jen jedno ponaučení z toho plyne, já to napsal i na GIBS, že kdybych měl být jedním z těch 7 lžoucích policistů, že bych se raději tomu napadenému za toho škrtiče omluvil. Bohužel, mezi těmi 7 policisty se neobjevil nikdo, kdo má trošku chlapské cti, ale, jak se říká, jaký pán, takový krám, když tu lžou ti ricinoví impresáriové Babiš i Hamáček, tak proč by nemohl lhát policista za daleko nižší plat? A o lhaní BIS, tak to je zase úplně jiná level, ti to snad mají už i v popisu práce neustále vymýšlet pro obveselení obyvatelstva různá ta ricinová show. Proč to říkám, připomíná mi to, jak se ta redaktorka od Koláře výhružně zeptala v televize jednoho poslance z parlamentu „a vy nevěříte BIS?“ Takže já se vás snažím připravit na situaci, kdyby se vás ta samá redaktorka zeptala ještě s výhružnějším hlasem, „tak vy nevěříte policii?“, no tak abyste měli tzv. nabito.
Moje zkušenost, jednou jsem mluvil s jedním policistou a ten mi říká, ti slušní policisté, tak ti už u policie dávno nejsou a dodal, já už tam také koncem měsíce končím. Nebudu už opakovat o tom pánovi a o tom krámu, opakovaný vtip už není vtipem.
Takže já od zítřka začnu sledovat z okna oblohu nad parlamentem, kdy se tam vznese ten vrbětický obláček kouře, že už to boží vnuknutí na vás z vrchu přistálo.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV