Plzeňsko

Kategorie: Kauzy

Koncem roku 2009 počal opatrovnický spor o mé dítě. Předkládal jsem OSPODu a soudu důkazy, ale nazvali mě kverulantem. A dítě mi odebrali a dali nelegálně bydlící matce, která od nás utekla a rok a půl se o dítě nestarala. Poukazoval jsem léta na mnohé lidi ve státní správě, kteří ve státní správě neplní to, co mají (řeší §329) tr.z.). Musím podotknout, že menšina státních úředníků měla zdravý rozum, ale systém je silnější. Nakonec mě domažlický soudce Švígler nechal Policií sebrat otisky a DNA, a po mých dalších protestech a upozorňování na nepravosti (pravda, zanadával jsem si u toho na něj) mne nechal vsunout do vazby za e-maily v kopiích na prezidenta, vládu, ministerstvo spravedlnosti, Ombudsmana ČR a další… . Jak v létech 50-tých, zinscenovali proces, vkládali slova do textů e-mailů, jiné věty zase úmyslně vypouštěli tak, aby jim to dávalo jim kýžený efekt. Nechali mne veřejně hanět svým pisálkem Patrikem Biskupem ze Seznamu (několikrát již byl kritizován Syndikátem novinářů ČR), kdy některá Biskupova veřejná tvrzení sice naplňují skutkovou podstatu §184 tr.z. i §345 tr.z., ale on je v západočeské justici chráněn – píše pro systém. Soudce Švígler mu vynášel z neveřejné obžaloby (!!!) v době, kdy měl trestní spis (on poškozený, já pachatel) u sebe ( přelom srpna/září 2018, novinář ho ,,nechtěně” usvědčil na Policii při mnou podaném TO, ale nic se opět nedělo. Od 30.10.2018 = 5 měs a 11 dní vazbou mi zlikvidovali mé rodiné zázemí, poškodili mě celospolečensky. Když jsem z vazby oslovil Policii ČR ( asi NCOZ – již si nepamatuji), s žádostí a PROSBOU o pomoc, a žádostí jejich účasti na dalším vazebním jednání, ANI NEODPOVĚDĚLI a poslali můj dopis k soudu s přípisem, že prý pokračuji v trestné činnosti… / .,,Poškozený” soudce JUDr. Jan Švígler prohlásil 12.3.2019 před soudem I. stupně v KT, že proti mě trpí stihomamem – na posudky ho soud I. stupně neposlal a soudí dál…. Svědčil mu týž den na ruku jeho kolega, soudce ČR Mgr. Jan Faschingbauer. Dále proti mně ten den svědčila jejich kolegyně JUDr. Kateřina Martincová, která mne však stále nezákonně soudí (a odsuzuje) dál v opatrovnickém řízení o mého syna, a KS v Plzni tvrdí, že není podjatá.
Šéf územního odboru Policie ČR, Petr Kuneš, o mě Policii nahlásil, že jsem proti němu spáchal ,,závažný zločin”. Když jsem se ho dne 12.3.2019 před soudem zeptal který, odpověděl: Pomluvu (což je pochopitelně jen přečin). Takovouto ,,znalost” práva předvedl nejvyšší domažlický policista před soudem – beztrestně). Klatovský státní zástupce JUDr. Jan Hrubý počátkem roku 2019 před soudem uvedl, že důvodem pokračování mé vazby je ,,dostatečně se tam ještě nepoučil”= což není zákonný důvod, ale ,,putoval” jsem zpět na Bory). Soud I. stupně v Klatovech v dubnu 2019 porušil Ústavu ČR i trestní řád, kdy veřejně vyhlásil Rozsudek bez přečtení bodů viny jen se sdělením ,,viz. obžaloba”. KT státní zástupce Hrubý si do jednoho z mých mailů vložil vlastní text. Ale je to vedeno jako text mého §353 proti soudci Švíglerovi. Ten 12.3.2019 navíc doznal, že z titulu soudce ČR požádal ředitele věznice Bory o ,,datum mého případného propuštění” (to dle kterého zákona?)
Od 8.4.2019 jsem venku z vazby, ale perzekuce mé osoby, mého dítěte a naší rodiny ze strany systémových násilníků a jejich tzv. užitečných idiotů, neutuchá.

Mají rozjetý trestní soud 2T102/2018 u Plzně-město a nové trestní oznámení od komunistické JUDr. Jiřiny Vítovcové, nejvyšší klatovské státní prokurátorky proti mě.

Jiří Šimka, Klatovy

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV