Trestní příběh rodiny

Kategorie: Kauzy

Bude(?) mě 73 let, proto je příběh vleklý a také díky nikdy nekončícím exekutorům, spolu s ženou jsme byli pokrmem soudně exekutorského průmyslu. Jsem Pavel, ženu Evu jsem potkal jako oběť závažné tr. činnosti v Mostě na bl. 60, ,,bydlela,, ob patro pode mnou. To jsem pracoval jako MOV v SHD Most, pak montér plynovodů ve funkci svařeč v Mostě, později vzhledem k zdravotnímu stavu ženy a sociální situaci převážně v místě bydliště (na černo). Děj běří asi od r. 1995-6. Stal jsem se rozhodnutím soudu opatrovníkem Evy bylo jí 36 let bez prodlevy, jen úřední nutnosti a 2 roky poté si jí i vzal. (Nebo ona mě). Nejprve jsem jí nechal vyšetřit na psychiatrii Most, poté v nemocnici t,j, celkem asi 9 měsíců. Diagnoza zněla ,,paranoidní residuální schizofrenie,, s bludy a halucinacemi, z 80% práce neschopná, angina pectoris, později infarkt. Bezmocná, zpočátku jen částečně, plně invalidní, soud rozhodl že ,,nezpůsobilá k právním úkonům zcela,, a určil mě opatrovník. Druhá možnost v soudně znaleckém posudku byl ústav. To se nám nelíbilo. Chtěl jsem o ní starat, 3x denně podávat prášky, 1x měsíčně s ní chodit na injekci a kontrolu. Vařit, prát, uklízet, vyřizovat.
— Poznal jsem že jí v jejím bytě skupinově znásilňují převážně cikáni, hlavně nezletilí, rodiče v baráku na ně brali zřejmě přídavky, policie vozila jednoho do dětského domova v Janově. Oznámil jsem to ihned policii, kpt. policie byl u mě doma, slíbil že se na podívá. Po dovolené. Ale zapomněl tak jsem v létě musel poslouchat jak jí tam 3 týdny znásilňují 11 hodin denně, převážně orálně a zvou z okna soukmenovce a jiné. Když jí tam jednou zamkli a šli na den asi pryč, nechali jí tam bez jídla a odpojené vody. Většiou trochu jídla jí nosili přes louku od cikánky asi z rodiny. Eva tehdy sama křičela z okna o pomoc, přišel npor. policie kterého zřejmě přivolali sousedi, mávl rukou a šel pryč. Jsem svědek. Tak jsem to psal i do tr. oznámení na A4 asi 6 stránek (ručně) rozeslaných asi na 5 míst. Policie, soudy je mají i město Most je má přes starostu. Sociálka, mluvili jsme pak spolu. I ten MV, předseda strany původně redaktor ,,Na vlastní oči,,.
Nikdo dosud neudělal nic. Toto a další připojuji k odvolání ke každé exekuci jak je ode mě žádáno a píši jim i zvlášť. Právě když šli pryč, Romové, dali jí hadr s toluenem přes obličej a když ztratila vědomí znásilnili jí ve 4 rektálně. A policie Vám řekne že je ,,svoboda,,.
U mě v bytě 1+1 se sprchou jsem neměl žádný dluh. Do té doby než jsem se stal Evy opatrovníkem a začal péčí o ní šetřit státu snad miliony. Vymysleli nám v tomto bytě dluh 20 000 Kč (Krušnohor) i za dobu kdy tam bydleli již jiní, nájem platili a já jsem s tím pánem o tom mluvil a soudu psal. Ani slovo od té šlechty. Prý celý blok vybydleli Romové. Nedostali nové byty? Vybírali nám schránky s poštou, listonoška jim předala balík, nepojištěný s penězi a volkmenem od jejího slepého táty z Moravy. Tam se lidé z kriminálu vraceli a do něj odcházeli, kopali do dveří, chlastali, bratru na návštěvě sebrali peněženku a mě málem ukopli hlavu. Sousedkou přivolaná městská se jim tenkrát nesměla podívat pod bundu. Myslím že tam po našem odchodu zemřelo jedno postižené dítě a žena v nějaké skrumáži.
– My jsme s již legálně postiženou ženou měli necelých 1100 Kč na měsíc, na nájem, elektriku, plyn, léky, dopravu, hygienu, stravu pro 2. Jak platit nájem asi? Mě nedali první podporu v nezaměstnanosti neboť jsem podruhé v roce změnil zaměstnání. Evě ani životní minimum nedali. Našel jsem jí po práci v Mostě na ARO předtím JIP s trubičkami v nose v nebezpečí života. Její lékařka jí napsala dokument že celodenní péče je nutná. Musel jsem skončit. Ten dokument dosud mám. Ale následně to neuznala komise na Bukově kam jsem jí vezl bez peněz. Tramaj nás stála 12 000 Kč exekutoru. Protože blbové v Mostě jí, plně invalidní, plně nesvéprávné, bezmocné opatrované 3x (v rádiovce) nevystavili průkaz ZTPP. Byly i další důsledky. A komise rozhodla 2:1 hlasem písařky proti psychiatru. A z bytu v Mostě v naší nepřítomnosti vyházeli veškeré naše zařízení v ceně dluhu. Soud opět neodpověděl.
Poté jsme se odstěhovali z nouze k psychopatu do Filipova, málem jsme se pozabíjeli, byl to můj bratr. Zemřel na maligní nádor mozku když ho Mudr Kořínek na žádost rodiny (i mámy) odmítl opakovaně ošetřit. Vyhnal nás s Evou a psem do prasečího chlívku neoblečené v prosinci, pak na 8 měsíců k romu Husákovi když nás ten za deště v noci vyhodil tak do bouračky továrny Jawa. O všem věděli všechny orgány které vědět mají, počínaje vystrčením bratra z námi placeného najmutého bytu + moje práce. Kořínka (MUDr) asi zavřeli neboť vytvořil milionový dluh spekulací. O tom že donášel bratru než ten zemřel se neví. — Promiňte moc, jsem iž hodě unavený, píši palcem levé ruky. Doufám že budu umět zde pokračovat, mám i zajímavé věci na zavření soudů.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV