Ukradená dcera Českou justicí.

Kategorie: Kauzy

Podepisuji tuto petici ,jelikož je tohle téma natolik vážné a zároveň naprosto neuvěřitelné ,že se v údajně právním státě legalizuje trestná činnost matek za plné podpory opatrovnické justice ,ve většině případů zastoupené soudkyněmi ,které vůbec nerespektují platné zákony ,ustálenou judikaturu ÚS na právo a výchovu oběma rodiči.
Po 3,5 letech nepředávání dcery a porušování pravomocného rozsudku matkou ,je soudkyně schopna konstatovat ,že se nic vlastně nestalo a má právní obrana včetně tří zamítnutých Úst. stížností v řádech desítek tisíc korun jen vyhozené peníze. Do dnešního dne nemám s dcerkou styk. Mé resumé ze zkušeností s Českými soudy je .že je to morální odpad společnosti pouze vystudovaní individua s mizivou znalostí platných zákonů ustálené judikatury ÚS respektu k nim ,ale především bez smyslu a nutnosti vykonávat spravedlivé a zákonné rozhodnutí. V soudní síni Vám tu aroganci dávají až neuvěřitelně okatě najevo.
Naopak v čem jsou velice dobří, je krýt pochybení svých kolegů do posledního dechu včetně soudu Ústavního ,který konstatuje jako třikrát v mém případě, že se nebude zaobírat něčím, co už de facto rozhodly soudy nižších instancí. Popírá tím svoji vlastní ustálenou judikaturu a člověk se logicky ptá, k čemu vlastně Ústavní soud je,,?!

Nabízí se pouze jediná otázka…Kdo tenhle chlív už konečně začne čistit a nebude ohrožovat zdravý a vývoj toho nejcennějšího a to jsou naše děti.
Tento stav věcí někdo nazývá právním státem??!!
Děkuji Šerpán Miroslav.

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV