VEŘEJNÁ DEBATA – VYMAHATELNOST PRÁVA A SPRAVEDLNOSTI

VEŘEJNÁ DEBATA

K NÁPRAVĚ VYMAHATELNOSTI PRÁVA A SPRAVEDLNOSTI

 

SEMINÁŘ „ SPRAVEDLNOST A VYMAHATELNOST PRÁVA: ŽÍJEME V PRÁVNÍM STÁTĚ?

Jak jsme již dříve informovali, seminář proběhne v pondělí dne 7. záři 2020 v Praze v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Seminář pořádá poslanec Jiří Kobza SPD ve spolupráci s Institutem Aleny Vitáskové z.s. (IAV) – ochrana lidských práv a svobod. Seminář bude zahájen Zdravicí prezidenta České republiky Miloše Zemana.

SPD (Tomio Okamura), jako jediná parlamentní strana, podpořila iniciativu Institutu Aleny Vitáskové z.s. uspořádat tento seminář a dát příležitost zájemcům vystoupit a tím umožnit nejen občanské veřejnosti, ale i justici, politikům a dalším sdělit svůj názor na současný stav vymahatelnosti práva v České republice.

Snahou občanské veřejnosti je otevřít toto téma a vyvolat veřejnou debatu s cílem „probudit“ zákonodárce, vládu, politické strany a justici k nápravě systému, který je v demokratické zemi nadále neudržitelný.

Na semináři je 18 přihlášených vystupujících se svými tématy, vystoupí 6 vedoucích sekcí Manifestu IAV a 9 představitelů občansko-právních a lidsko-právních institucí, spolků a další.

Vedoucí sekcí Manifestu IAV: Bořek Riess: Podnikatelé poškození justicí, Olga Brůčková: Rodiny obětí české justice, Radek Novotný: Stát, voda a přírodní bohatství, Zbyněk Prousek: Občané poškození podvody tzv. „šmejdů“, Pavel Štěpán: Nezákonné praktiky Policie ČR a GIBS, Richard Novák: Právní sekce

Dále vystoupí zástupci spolků, nadačních fondů a sdružení jako jsou:

Rodiny obětí české justice, Spolek Šalamoun, Institut pro energetiku, NF Pravda o vodě, Spolek věřitelů a přátel práva, Sdružení válečných veteránu ČR – člen světové federace válečných veteránu, Vojáci z povolání ČR, Odborová aliance IZS, Institut Aleny Vitáskové, Manifest IAV.

Podrobnější informace naleznete v přiložené pozvánce.

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně Institutu Aleny Vitáskové

Hlučín, dne 29. 8. 2020

 

POZVÁNKA – SEMINÁŘ 7.9.2020 vč.programu

 

 

 

 

Sdílej

POŽADUJEME PRÁVO A SPRAVEDLNOST NÁPRAVU STÁTNÍHO ZASTUPITELSTVÍ ODVOLÁNÍ NSZ PAVLA ZEMANA

Sdílejte tento příspěvek s vašimi přáteli. #ManifestIAV